The great blog 82849 Things Your Parents Taught You About خرید ملک در قبرس

Rated: , 0 Comments
Total hits: 14
Posted on: 11/07/18

EU Immigration

اگر شرایط شما را ملاقات برای دریافت پشتیبانی پناهندگی، ما به شما یک سند شناخته شده به اقامت اروپا عنوان یک توافق پشتیبانی از پناهندگی، که مجموعه از شرایط حمایت خود را به من بدهید. ما به شما پیشنهاد میکنیم قصد اقامت اروپا از طریق خرید ملک را دارید حتما از مشاوری زبده در این خصوص بهره بگیرید و فریب ارزش پاسپورت قبرس شمالی موسساتی که نماینده یک مشاور املاک و یا یک شرکت سازنده املاک در کشور اروپایی هستند و تنها قصد دارند به شما یک ملک بفروشند و کمیسیون دریافت کنند را نخورید.

نشان دهد دارای توانایی کافی جهت اداره کسب و کار جدید می باشد. متقاضیانمهاجرت به کانادا در صورتی که یک خویشاوند نزدیک در کانادا داشته باشند و این خویشاوند دارای اقامت دائم(Permanent Resident) و یا شهروندی کانادا (Citizen) باشد، قادر خواهند بود از طریق برنامه اسپانسرشیپ اقامت کانادارا دریافت نمایند.

سیاست‌مداران ارشد در برخی از کشورهای عضو (علی‌الخصوص فرانسه) پیشنهاد کرده‌اند که اگر تنها تعداد معدودی از کشورها این قانون را تأیید نکنند، سایر کشورها باید بدون آن‌ها (کشورهای مخالف) به کار خود ادامه دهند و احتمالاً «تجمعی نوین و پیشتاز» یا «اتحادیه داخلی از کشورهای عضو متعهدتر» تشکیل دهند.

همین مسائل سبب شده سالانه عده زیادی قصد مهاجرت به اتریش داشته باشند. همچنین به گفته مقامات، یک نروژی ایرانی‌تبار در تاریخ ۲۱ اکتبر به اتهام طراحی حمله و جاسوسی برای ایران بازداشت شد و اکنون در حبس به سر می‌برد. رسانه‌های ایران همچنین خرید ملک در مشاوره تلفنی اروپا خبر داده بودند که محمد نهاوندیان، رئیس دفتر سابق حسن روحانی، گرین کارت دارد.

به اين http://edition.cnn.com/search/?text=europe residency ترتيب، جهاني سازي همانند ساز وکاري براي تفکيک


Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Most Popular

9 Things Your Parents Taught You About خرید ملک در قبرس
EU Immigrationاگر شرایط شما را ملاقات برای دریافت پشتیبانی پناهندگی، ما به شما یک سند شناخته شده به اقامت اروپا ... ...
Login


Username:
Password:

forgotten password?